Телефон: +38 (067) 574-74-92

Доставка та оплата

 При оформленні заказу не забувайте вказувати свої контактні дані: ім'я, телефон, місто доставки і номер зручного для Вас складу Нової пошти.

Заказ на нашому сайті Ви можете зробити 24 години на добу! Закази оброблюються в робочі дні з 9:00 до 16:00.

Мінімальна сума покупки відсутня!!!
При купівлі до 1 000 грн - за цінами прайс-листа.
При купівлі від 1 000 грн - знижка 3%.
При купівлі від 3 000 грн - знижка 5%.
При купівлі від 5 000 грн - знижка 7%.
При купівлі від 10 000 грн - знижка 10%.
Заказувати вироби можливо поодинично.

Оплата

  1. Переказом грошових коштів на картку "Приватбанк" у вигляді 100% передплати + комісія банку 0,5%. Реквізити для оплати Вам повідомлять після обробки замовлення.
  2. Готівковим розрахунком при отриманні замовлення, за умови попередньої сплати 100 грн. Будьте уважні: Нова Пошта бере додаткову плату за переказ грошових коштів постачальнику.

Доставка

Обробка заказу - 1-2 дня. Закази, що надійшли до 12-00 ми обробляємо в день заказу! Закази, що надійшли після 12 години, обробляються на наступний день.

Відправка товару здійснюється Новою Поштою (кожного буднього дня). Ін-Тайм, Delivery, УкрПошта - за попереднім узгодженням. Доставку оплачує клієнт.

Відправлення оплачених заказів здійснюється в рабочі дні о 14:00 (наприклад, якщо ви оплатили в середу післе 14:00, то заказ буде відправлено в четвер).

Не забувайте вказувати зручний для Вас № складу Нової пошти, якщо він не один у Вашому місті.

Вибір кольору та розміру:

Кольори та аплікації можуть не відповідати представленим на сайті. При выборі виробу орієнтуйтесь на зовнішній вид, модель виробу, а не на колір, т.щ. продукція постійнно оновлюється.

Якщо потрібен конкретний колір виробу - вкажіть колір в коментарії, з відміткою для дівчинки вироб чи для хлопчика. Якщо не буде потрібного кольору в наявності - будемо орієнтуватися на стать дитини.