Телефон: +38 (067) 574-74-92

Доставка та оплата

 При оформленні замовлення не забувайте вказувати свої контактні дані: ім'я, телефон, місто доставки і номер зручного для Вас складу Нової пошти.

Замовлення на нашому сайті Ви можете зробити 24 години на добу!

Замовляти вироби можливо поодинично.

Мінімальна сума покупки відсутня!!!
При купівлі до 1 000 грн - за цінами прайс-листа.
При купівлі від 1 000 грн - знижка 3%.
При купівлі від 3 000 грн - знижка 5%.
При купівлі від 5 000 грн - знижка 7%.
При купівлі від 10 000 грн - знижка 10%.


Оплата

  1. Переказом грошових коштів на картку у вигляді 100% передплати + комісія банку 0,5%. Реквізити для оплати Вам повідомлять після обробки замовлення.
  2. Готівковим розрахунком при отриманні замовлення, за умови попередньої сплати 100 грн. Будьте уважні: Нова Пошта бере додаткову плату за переказ грошових коштів постачальнику. Готівковий розрахунок можливий тільки при виборі доставки Новою Поштою.

Доставка

Обробка замовлення - 1-2 дні.

Відправлення товару здійснюється Новою Поштою або УкрПоштою - за попереднім узгодженням. Вартість доставки сплачує замовник.

Не забувайте вказувати зручний для Вас номер складу Нової пошти, якщо він не один у Вашому місті.


Вибір кольору та розміру:

Кольори та аплікації можуть не відповідати представленим на сайті. При выборі виробу орієнтуйтесь на зовнішній вид, модель виробу, а не на колір, так як продукція постійнно оновлюється.

Якщо потрібен конкретний колір виробу - вкажіть колір в коментарях, з відміткою для дівчинки вироб чи для хлопчика. Якщо не буде потрібного кольору в наявності - будемо орієнтуватися на стать дитини.